• مشاوره و پشتیبانی واتساپ : 0919------3698
  • www.daneshasadi@gmail.com

تعمیر لباسشویی در شاهين شهر | با ضمانت میچرخه✔️

: دانش اسدی
: 09305947239
:
شرکت بامو
تعمیر لباسشویی در اصفهان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در فريدن | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در فريدون شهر | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در فلاورجان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در گلپايگان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در دهاقان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در نطنز | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در نايين | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در تيران | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در كاشان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در فولاد شهر | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در اردستان | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در سميرم | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در درچه | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در کوهپایه | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در مباركه | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در شهرضا | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در خميني شهر | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در شاهين شهر | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در نجف آباد | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در دولت آباد | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در زرين شهر | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در آران و بيدگل | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در باغ بهادران | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در خوانسار | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در مهردشت | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در علويجه | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در عسگران | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در نهضت آباد | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در حاجي آباد | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در تودشک | با ضمانت میچرخه✔️

تعمیر لباسشویی در ورزنه | با ضمانت میچرخه✔️

برادر و خواهر عزیزم  در شهر شاهين شهر سلام / میدونم که وسیله خونگیت اره لباسشوییت حالش خوب نیست. این روزا مریض احوال شده و چند روزی هست که نگرانشی/میدونم عصای دستته توی آشپزخونه  و اون حالش خوش نباشه حال دل شماهم خوب نیس/منم اول مشکل شمارو داشتم.

صفحه اصلی / اما باید براش یکاری میکردم اخه یجورایی جگرگوشمه توی آشپزخونه برا همین گوشیمو برداشتم و بالا سرش زانو غم زده بودم و سرچ کردم گوگل توی شهرم زدم تعمیر لباسشویی در شاهين شهر - تو همه ی سایتا که گشتم چشمم به سایت بامو خورد-نه اینکه تنها بودم و لباسشویی هم ناخوش احوال بود .

خلاصه بامو بهم یه حس خوب داد که تنها نیستم و زنگ زدم به شرکت و گفت آب به لباسشوییت نده.تاید بخوردش نده .نزار حرکت کنه و ...خلاصه از پشت تلفن گفت مراقب های اولیه بیمار بکن و ادرس بفرست تا اورژانسی بیام اونجا...


طولی نکشید که تکنسین های بامو در شاهين شهر اومدن و مراحل اولیه عیب یابی و بعد مراحل درمان رو شروع کردن و لباسشویی رو سرپا کردن و شروع به چرخش و خوشحالی کرد...من از مجموعه بامو خلی راضیم و هر مشکلی خدایی نکرده برا لباسشوییم پیش بیاد تکنسین مجموعه بامو تخصصی رفعش میکنن.

باید بدونیم ک همه ی ما ایرانی ها اینقدررر قدرت خریدمون پایین اومده که عملا به جای خرید مجدد دنبال تعمیر وسیلمونیم مثلا من لباسم پاره بشه خودم دوختش میزنم تا جایی ک راه داره خودم خیاط خودم میشم یا میدم خیاط تا خرید...

پس در درجه اول هم در تعمیرات خودمون دست به آچار میشیم.مثلا اگر یک پیچ افتاده با شل شده نیازی ب تعمیر کار نیست .خدارو خوش نمیاد برای یک پیچ شل شده مردم پول هزینه کنند.البته اگر ندونیم چکار کنیم وندونیم چطور برخورد کنیم با وسیلمون ممکنه دو برابر خسارت بزنیم ب وسیلمون پس اگر مشکل حاد بود حتما در اسرع وقت با بامو تماس بگیرید.


بامو لباسشوییت برمیگرده روز اول /با بامو غمی نداری-با بامو طول عمر لباسشوییت رو  در شاهين شهر بالا ببر

یکی از دغدغه های کد بانوهای خونه یا عزیزان توی آشپزخونه در شاهين شهر  اینه که روش های نگهداری و روش صحیح استفاده از لباسشویی رو آموزش ندیدن و بلد نیستن، پس لازمه یک سری روشهای نگه داری رو بامو یاد بگیریم:

روش اول: تهیه محافظ برق استاندارد و مناسب

ما باید از وسیله ی خودمون نهایت نگهداری رو بعمل بیاریم.خب یعنی چی؟ براتون با چند مثال شروع کنیم و کم کم با همدیگر اصل ماجرا رو بهتر بفهمیم.

از نزدیکترین وسیله میگم براتون که همه ی ماها در تمامی روز با اون در ارتباط هستیم همه ی ماها قاعدتا تلفن همراه داریم و برای صفحه نمایش اون خش گیر میزاریم تا صفحه اون خط نیفته درسته؟

یا برای شارژش یک مبدل تقویتی خوبی میخریم تا باطری اون عمر بیشتری کنه یا خراب نشه.

ما همه ی این کار هارو انجام میدیم برای یک چیز /بقای وسیلمون/

خب حال از بحث اصلی خودمون غافل نشيم - مراقبت و نگهداری ماشین لباسشویی

در مرحله اول برای حفاضت از لباسشویی ما لازمه که از از لباسشوییمون پشتیبانی کنیم با استفاده از محافظ برق مناسب و استاندارد است که از برد لباسشویی در مواقعی که با نوسان برق مواجه هستیم محافطت کند و از سوختن برد و آسیب به اون جلوگیری کند .زیرا برد  مغز لباسشويي است. بدون مغز لباسشویی یا مدام کارش را اشتباه انجام میدهد یا مراحل کار کردنش بهم خواهد ریخت یا مهمتر از همه کلا لباسشویی در بدترین شرایط دیگر فلج میشود.

 روش دوم: قسمت وسط جاپودری همیشه باید از مايع پر باشد

بد نیست باز با چند مثال ساده و کوتاه شروع کنیم .همه ی ما به این نکته واقف هستیم که قبل از خواب شبانه باید دندون هامون رو مسواک بکشیم .یک دلیلش این است که چای خوردیم و دندون هامون چای نشسته یا شیرینی خوردیم شیرینیش به دندونامون نشسته و یا غذایی میل کردیمه وبين دندونامون جا خوش کرده اگه مسواک نکشیم دندونامون این همه موردها که گفتم و بیشتر هم هستن باعث میشه تا صبح زود دندونهامون جرم بگیرن و کم کم همین روال تکرار شده باعث پوسیدگی و ضعف و تضعیف بدنه و دیواره دندونهامون بشه یا خود خمیر دندون استفادش لازمه اما درست استفاده کردنش لازمه. زيادي آن هم خوب نیست.

خب بریم سر اصل موضوع دوستان همه ما مسلما میدونیم که لباسشویی یه پودری مایع شوینده ای لازم داره تا لکه ها و چرک وگرده و خاک و... لباسهارو از بين ببره از لباس هیچ کسی هم منکر این قضیه ساده نیست اما از پودر استفاده بکن اما درست استفاده مایع شوینده استفاده بکن اما درست استفاده کن. استفاده از پودر یا مایع در يجاها باعث میشه که لباسشوييتون به مشکل برخورد بکنه برخلاف باور ذهنی غلط یکسری از عزیزان ک از مایع لباسشویی استفاده میکنند اینه که قسمت وسط جاپودری همیشه باید از مايع پر باشه. این اشتباهههه چون این کار هم باعث جرم گرفتن و ایجاد خوردنی در داخل جاپودری و در طولانی مدت خورندگی دیگ داخلی لباسشویی میشود.
 

روش سوم: ظرفیت دستگاه  طبق استاندارد لباس درونش بریزیم

ظرفیت...ظرفیت کلمه ایه که وقتی شنیده میشه  آدمو به  فکر فرو میبره یا جمله معروف که میگه : کاه از خودته کاهدون که از خودت نیست.کودک دوساله ای رو در نظر بگیرید نوع برخورد باهاش بغل گرفتنش تا تغذیه اون رو کامل در نظر بگیرید حال یک جوان ۲۵ ساله و همچنین یک فرد سالخورده ۸۵ ساله .هرکدوم این ها نوع تغذیه متفاوتی دارند شما نمیتونید ب یک کودک دوساله پیتزا بدید یا نمیتونید به یک جوان شیر مادر بدید و همچنین نمیتوانید به یک فرد سالخورده کله پاچه چرب بدید.

ظرفیت مناسب لبایشویی

با یک مثال دیگه شما نمیتونید به یک کودک دوساله وزنه ۵۰ کیلویی بدید تا جابه جا کنه و یا ب یک پیر مرد که براتون وسایل خونه رو از آپارتمان بالا ببره هر چیزی ظرفیت خودش رو میطلبه .تغذیه نابه جا باعث مسمومیت ویا کارکرد ناقص اعضای حرکتی افراد و یا باعث از کار افتادن کل سیستم و بدن میشه  پس هر وسیله ای نیز مانند بدن انسان ظرفیت های خودش رو میخاد یک لباسشویی هم باتوجه به مدل و برند و مارک خودش ظرفیت پزیرش سنگینی لباسی رو داره شما عملا نمیتونید  توی لباسشویی ۷ کیلویی ملافه و لباس به مقدار ۸ کیلو لباس بندازید و یا پتو چند نفره ضخیم و..بندازید توش.لباسشویی ها هم کثل ادم ها پیر دارن جوان هم دارن لباسشسویی جوان توی بازار زیاد موجودن دایور دراگن ,اینورتر هستن مصرف برقشونم پایین تره هر عیبی نقصی توی لباسشویی بیفته سریع ارور میده باشماره مشخص میشه ک چ نوع نقص و کجا ایراد داره  اما  لباسشویی های پیر تایمری هستن حالت دنده ای هستن زمانی که دندهای تایمر خورد بشن فاتحیه دستگاه خوندست بقولا قطعات به سختی پیدا میشن اذیت کننده هستن و روی اعصاب صاحبش.اما لباسشویی های جوان اینورتری قطعات توی بازار راحت پیدا میشن و ارامش بخشه هم برا صاحبش هم برا تعمیراتیهاش.پس این همه توضیح دادیم تا برسیم به این جمله که  یکی از مهم ترین نکته های حفاظت ماشین لباسشویی توجه میزان ظرفیت دستگاه هست ماشین لباسشویی دارای ظرفیت های ۵۰درصدی هستن یعنی با توجه به میزان ظرفیت داخل دیگ رو از لباس پر کنید مثلان ظرفیت ۷ کیلویی باید میزان وزن لباس داخل دستگاه ۳/۵کیلو و۳/۵کیلو آبی هست ک باید طبق استاندار لباسشویی به خودش بگیره

 نکته طلایی استفاده از پودر جرم گیر یکی از معجزات لباسشویی استفاده از پودر لباسشویی مخصوص جرمگیری هست ک باید هر ۶ماه یک بار لباسشویی جرم گیری بشه

 چرا لباسشویی ما حرکت میکنه؟

یکی از مشکلاتی ک بیشتر ماها باهاش سروکار داریم و تبدیل به یک طنز شده اینکه لباسشویی  حرکت میکنه ،یا بقول یکی از مشتری ها <صبح ها به صبح میره نون میخره میاره>یا بقول بعضی مشتری ها ی ما تعمیراتی ها که میگن الو سلام خدمات وسایل خانگی لطفا کمک میخاد مارو بگیره بزنه ...لباسشوییه..داره میاد از اشپزخونه کمک کمک. علت اصلی این مشکل میدونید چیه؟ خرابی کمک و فنرهای نگهدارنه دیگ داخلی ماشین لباسشویی هست که طی طولانی مدت باعث آسیب به قطعات واجزا  حیاطی دیگه دستگاه مثل برد،دیگ داخلی لباسشویی و از همه مهم تر موتور میشه.

​​​​​لباسشویی موقع شستن به شدت صدا میده

خرابی سه نظام و بلبرینگ دلیل اصلی ایجاد صدای ماشین لباسشویی به موقع خشک کن هست در صورتی ک با این مشکل مواجه شدین سریعن با متخصص تماس بگیرید و از دستگاه استفاده نکنید چون باعث استفاده کردن در این حالت باعث اسیب های بیشتر به دیگ داخلی و خسارت وهزینه بالاتری میشه.

نکاتی مهم در مورد ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی باید درمکان خود به طورصحیح تراز باشد برای تراز کردن از پایه ها استفاده کنید.
ماشین لباسشویی را جوری نصب کنید که از سطح دیوار بیش از۵ مترفاصله داشته باشد.
از نصب ماشین لباسشویی درمکانی ک مستقیم در معرض اشعه آفتاب یا بارندگی باشد خودداری کنید.
هیچ وقت ولوم تایمر را درجهت خلاف عقربه های ساعت نچرخانید،زیرا دنده های چرخ دنده های آن شکسته میشود.
از پودر هایی که زیاد کف میکنند استفاده نشود.
قبل از توقغ کامل مخزن شستشو درب را باز نکنید.
هنگامی که ماشین خاموش است فلکه شیر تغذیه را ببندید.
هنگام تغییر برنامه ماشین،ابتدا ماشین را خاموش سپس اقدام به تغییر برنامه نمایید.
 هنگام شستشوی لباس ها  به برچسب آن ها توجه شود ودما را بر اساس آن تنظیم کنید.
بعد از شستشو توسط پارچه نرم آب باقیمانده در لاستیک دور درب را خشک نمایید.
اتصال زمین را طبق استاندارد وصل کنید.
لباس های پاره شده قبل.

مشکلات رایج لباسشویی که نیاز به بررسی تعمیر و نگهداری دارد!

لباسشویی صداهای عجیب وغریبی تولید می کند.
لباسشویی در حال لرزش شدید است.
لباسشویی در اواسط چرخه خود متوقف می شود.
ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی کند.
سطح آب خیلی پایین است.
دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد.
ماشین لباسشویی اصلا روشن نمی شود.
لباسشویی همیشه صدای بلندی دارد.
ماشین لباسشویی اصلا تکان نمی خورد.
صدای جیر جیر مداوم ماشین لباسشویی.
قالب لباسشویی درب پوسیده.
ماشین لباسشویی به آرامی پر می شود.
نشتی آب ماشین لباسشویی.
ماشین لباسشویی با آب پر نمی شود.
چکمه درب نشتی آب.
ماشین لباسشویی سرریز شده است.
درب یا درب ماشین لباسشویی قفل نمی شود.
کد خطا در پانل لباسشویی.
بوی سوختن از ماشین لباسشویی.
مهر و موم درب لباسشویی شکسته است.

مارک ها و مدل هایی که ما در شاهين شهر تعمیر می کنیم

تعمیرات و سرویس و خدمات بامو بدون در نظر گرفتن برند و مدل، متخصص در تعمیرات لباسشویی است. ما تجربه و دانش لازم برای مقابله با هر گونه مشکل ماشین لباسشویی را داریم که ممکن است پیش بیاید.

بعلاوه، ما همیشه به قطعات مشترک/یدکی ضروری و ابزارهای مناسب مورد نیاز برای راه اندازی مجدد دستگاه شما و راه اندازی مجدد مجهز هستیم!

کارشناسان تعمیر لباسشویی بامو که می توانید به آنها اعتماد کنید

یکی ازدغدغه های مهم هر صاحب لباسشویی این است که آیا خدماتی که روی لباسشویی من که به تازگی برای آن هزینه کرده ام دوام می‌آورند یا خیر. تیم بامو با دو هدف اصلی فعالیت میکند .

اولین مورد این است که: خدمات خود را بدون تاخیر انجام میدهد.

دوم این است که: اطمینان حاصل میکند که خدمات با دقت انجام میدهد و کار را با دقت تضمین می کند که ما هیچ چیز را اصلا به شانس واگذار نمی کنیم و شما دوباره از مزایای یک دستگاه کاملا کاربردی لذت خواهید برد.

در  مجموعه بامو ، تیم تعمیرکاران ما در زمینه کار بر روی انواع لباسشویی و همچنین همه برندها آموزش های لازم و کافی را دیده و با تجربه و ماهر هستند. این یعنی ما با عیب های رایج و غیر معمولی که در لباسشویی حادث میشود، آشنا هستیم. ما همچنین با عملکرد داخلی مدل های قدیمی و جدیدتر آشنا هستیم. صرف نظر از مدل یا ساخت لباسشویی خود، شما عزیزان می توانید برای انجام  خدمات و تعمیرات سریع و دقیق به ما با خیالی راخت اعتماد کنید .

تکنسین های لباسشویی بامو مورد اعتماد شما

ما با افتخار تیمی ساخته ایم که مطابق با استانداردهای ۱۰۰٪ تجربه مشتری ما است. ما درک می کنیم که شما به تکنسینی نیاز دارید که انعطاف پذیر باشد و بتواند بر اساس برنامه شما کار کند، به همین دلیل است که ما در 7 روز هفته، 365 روز در سال یه شما عزیزان شهر شاهين شهر خدمات ارائه می دهیم. 

در حالی که کیفیت و سرعت دغدغه اصلی ما هستند، مقرون به صرفه بودن نیز همینطور است. در نتیجه، ما سخت کار می کنیم تا قیمت های بسیار رقابتی را در منطقه شاهين شهرارائه دهیم. 

تعمیر لباسشویی زانوسی در شاهين شهر :

بدانید که ماشین های لباسشویی زانوسی در مدل های متنوعی تولید می شوند ولی بیشتر آنها با نام Lindo 100  یا Lindo 300 به بازار عرض می شوند. بعضی ماشین های لباسشویی این برند دارای ظرفیت ۷ یا ۸ کیلوگرم و سرعت چرخش ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ دور در دقیقه هستند.

اما همه آنها امتیازاتی دارند شامل : دارای طراحی زیبا و قطعات باکیفیت می باشند . باید دانست که محصولات زانوسی دارای رنگ بندی متنوعی نیستند .

شرکت بامو با ارائه ی خدمات سرویس و تعمیراتی با کیفیت ،قطعات اورجینال ، مشاوره رایگان ، ارسال فاکتور آنلاین و … بیشک همه ی نیازهای شما عزیزان را در زمان بروز مشکل در لوازم خانگی ،در شهر شاهين شهر  برطرف می کند .

تعمیر ماشین لباسشویی پارس در شاهين شهر :

شرکت پارس با تولیدات ماشین‌های لباسشویی با کیفیت بالا  که دارای قابلیت های زیادی هستند مانند: موتور بدون تسمه ، برنامه ی شستشوی سریع ، نمایشگر دیجیتال ، برنامه ضد چروک ، تنظیم زمان پایان ، شستشوی هوشمند ، قفل‌ کودک ، پایه های قابل تنظیم و سیستم عیب یاب هوشمند و… می باشد ، در بازار لوازم خانگی بیشک جایگاه قابل قبولی را به خود اختصاص داده است .

شرکت بامو با ارسال فاکتور آنلاین پس از اتمام تعمیرات، شما را از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی مطمئن خواهد کرد .

تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در شاهين شهر :

محصولات شرکت ایندزیت به تازگی با فعالیت های بی نظیر خود وارد بازار لوازم خانگی ایران شده است  و اکثر مردم اطلاعی متاسفانه در مورد این برند خوب ندارند.

پس خوب است همه بدانیم، شرکت ایندزیت در سال ۱۹۷۵ در کشور زیبای ایتالیا تاسیس شده و پس از سه دهه سابقه جایگاه بالایی در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است.

قابل توجه عزیزان شاهين شهر همکاران پستیبانی شرکت بامو چند روز پس از پایان تعمیرات با شما تماس میگیرند و در مورد کیفیت تعمیرات و رفتار پرسنل خود، از شما نظرسنجی می کند.

تعمیر لباسشویی آریستون در شاهين شهر :

شرکت ایتالیایی آریستون در سال ۱۹۵۸ تاسیس شده و با تولید لوازم خانگی فعالیت خود را آغاز کرده است.

ماشین های لباسشویی تولیدی این شرکت دارای قابلیت های زیادی است مانند: موتور های باکیفیت تسمه ای ، دیگ الماسه ، نمایشگر دیجیتال و نیمه دیجیتال ، دور موتور بالا  ،ظرفیت شستشوی بالا ،ظرفیت خشک کن بالا و … می باشد .

شرکت بامو با ضمانت تعمیرات و قطعات خود شما را از انتخابتان مطمئن می نماید.

بامو تعمیرات ارائه شده توسط تکنسین‌های خود را به مدت 3 ماه تضمین کرده و در صورتی که در این مدت از همون ناحیه و خدمات خدایی نکرده مشکلی پیش بیاید ، تکنسین تعمیرات را دوباره و به صورت رایگان انجام می دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز در شاهين شهر :

شرکت تکنو گاز ایتالیا با تولیدات خاص و ماهرانه خود توانست اولین اجاق گاز مبله را وارد بازار کند.

این شرکت با تولیدات مربوط به پخت وپز بازار جهانی را تسخیر کرده و پله پله وارد تولید لوازم خانگی دیگر مانند ماشین لباسشویی شد .

شرکت بامو پس از پذیرش شما از طریق شماره های تماس در بالای سایت  با نزدیک ترین تکنسین ، به منزل شما هماهنگ کرده ، در اسرع وقت در محل حاضر شده و تعمیرات را انجام می دهند .

تعمیر ماشین لباسشویی مجیک در شاهين شهر :

شرکت مجیک در تولیدات ماشین های لباسشویی خود کدهایی را تعریف کرده که با کمک آنها دستگاه می‌تواند ایرادات داخلی خود را به مصرف کننده نشان داده و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کند .

ارورهای ماشین لباسشویی مجیک شامل F01 , F03 , F04 , UNB , F13 می باشد .

شرکت بامو قطعات اورجینال خود را به مدت 30 روز پس از نصب گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای قطعه پیش بیاید به طور رایگان آن را تعویض می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی کنوود در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی کنوود در حال حاضر با بیشترین شباهت به برند دوو ، در حال رقابت با محصولات این شرکت می باشد .

از مزایای ماشین لباسشویی کنوود ظاهر ساده و جذاب ، برنامه های شستشوی متعدد ، عمر مفید بالا و … است.

از معایب ماشین های لباسشویی این برند می توان به، کمبود قطعات آن در ایران و فراوانی نمونه های تقلبی اشاره کرد .

شرکت بامو با ضمانت تعمیرات تکنسین‌های خود به مدت ۶۰ روز ، به شما اطمینان می دهد ، در صورتی که در این مدت دستگاه  دچار مشکل شد ، تعمیرات دوباره و به صورت رایگان انجام شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی کنوود به لینک زیر مراجعه کنید .

تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی پاکشوما در دو مدل درب بالا و درب جلو به بازار عرضه گردیده است.

این محصول دارای موتور اینورتر بوده و صدا و لرزش کمی ایجاد می کند،همچنین دارای قابلیت هایی مانند تنظیم دما ، برنامه های شستشوی متعدد و …می باشد.

شرکت بامو دارای واحد فروش قطعه بوده و شما می توانید در صورتی که نیاز به تهیه قطعه اورجینال ، از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ اقدام به خرید نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی پاکشوما به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی میدیا در شاهين شهر :

شرکت میدیا در تولید ماشین های لباسشویی ،ارورهای متعددی را تعریف کرده است . این کار موجب طول عمر مفید ماشین لباسشویی می‌شود ،زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل کاربر به سرعت مطلع شده و با تعمیر به موقع آن از ایجاد مشکلات بزرگتر جلوگیری میکند.

شرکت بامو با ارسال فاکتور آنلاین ،شما را از استاندارد بودن هزینه هایی که بابت تعمیرات متحمل شده اید،مطمئن  می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های ماشین لباسشویی میدیا به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی هایسنس در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی هایسنس دارای مزایایی از جمله ظاهر زیبا ، کم مصرف بودن ،قیمت مناسب ، برنامه های شستشوی متعدد و … می باشد .

از مشکلات خرید ماشین لباسشویی هایسنس می توان به نیاز این دستگاه به سرویس سالانه، زیاد بودن نمونه های تقلبی اشاره کرد.

محصولات این برند در حال حاضر با محصولات شرکت هیتاچی و کنوود در حال رقابت می باشد .

شرکت بامو قطعات تعویضی خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب ضمانت کرده و در صورتیکه در این مدت مشکلی برای قطعه به وجود بیاید آن را به صورت رایگان تعویض می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی هایسنس به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستل در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی وستل هم مانند دیگر وسایل برقی ممکن است دچار ایراد شود.

این شرکت با معرفی ارور های مختلف، در مدل های متفاوت ماشین های لباسشویی ، کاربر را از وجود مشکل مطلع کرده تا در اسرع وقت ایراد را برطرف نماید.

این ماشین های لباسشویی علاوه بر ارور های معمولی که شامل E01 – E02 – E03 ….. – E10  است ، دارای ارور های چراغ دار  نیز می باشد.

جهت پذیرش در شرکت بامو با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس گرفته و مشکلات خود را مطرح کنید.

پس از پذیرش شما با نزدیکترین تکنسین به آدرس درج شده هماهنگ شده و در اسرع وقت برای تعمیرات در منزل شما حاضر می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ماشین لباسشویی وستل به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در شاهين شهر :

شرکت گرنیه که در اسلواتی قرار دارد ، با تولیدات خود در زمره برند های دوستدار طبیعت قرار گرفته است.

ماشین های لباسشویی این شرکت بسیار کم مصرف و دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد .

شرکت بامو با ارائه ی قطعات اورجینال ، عمر مفید دستگاه را افزایش داده و موجبات اطمینان خاطر شما را فراهم می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی گرنیه به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیرات ماشین لباسشویی بلومبرگ در شاهين شهر :

محصولات شرکت بلومبرگ دارای گواهینامه ISO:14001 و استاندارد RoHS که نشان دهنده قابل بازیافت بودن تولیدات میباشد ، هستند.

 ماشین های لباسشویی این برند که به تازگی در ایران هم طرفداران زیادی پیدا کرده است دارای قابلیت هایی مانند قدرت شستشوی انواع لباس و پتو ، صرفه جویی در مصرف آب ،نمایشگر ال سی دی و … می باشد.

 از ایرادات این ماشین لباسشویی می توان به صدای زیاد ،داغ شدن و لرزش بدنه در هنگام شستشو ، باز شدن درب به سختی اشاره کرد.

 شرکت بامو با ارسال فاکتور آنلاین برای مشتریان خود، آنها را از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی مطمئن می‌کنند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی بلومبرگ به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن در شاهين شهر :

شرکت اوشن برای طولانی تر شدن عمر مفید ماشین های لباسشویی تولیدی خود ارور هایی را در آنها تعریف کرده است که در صورت ایجاد هرگونه مشکل شما را مطلع می نماید.

ارور های این دستگاه شامل D0 – D1 – D2- D3- D4- D5- D6 – D7  می باشد .

شرکت بامو علاوه بر تعمیرات با کیفیت، با استفاده از قطعات اورجینال کیفیت کار خود را بالا برده و زمینه رضایت شما را فراهم می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارورهای ماشین لباسشویی اوشن به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کرال در شاهين شهر :

شرکت کرال در تولید ماشین های لباسشویی خود ، از قطعات شرکت چینی میدیا استفاده می نماید.

کیفیت محصولات تولیدی این کشور در رتبه قابل قبول قرار دارد،و می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

شرکت بامو علاوه بر تعمیرات ،دارای واحد مشاوره رایگان ، واحد فروش قطعه و … نیز می باشد .

جهت پذیرش در شرکت بامو با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی کرال به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی باکنشت در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی باکنشت که  با کیفیت بالایی به بازار عرضه می گردد برای عدم ایجاد مشکل اساسی در محصولات خود ارورهایی مانندF6, F7 , F1, F13, FH , FP , F35 , FOD را تعریف کرده است.

شرکت بامو می تواند در رفع این ارور ها به شما کمک کرده و با تکنسین‌های حرفه ای خود مشکل ماشین لباسشویی شما را در کمترین زمان برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های ماشین لباسشویی باکنشت به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی شرکت ایتالیایی زیرووات ،علاوه بر طراحی های زیبا و چشم نواز دارای قابلیت هایی از قبیل ،برنامه شستشوی ۱۴ دقیقه ای ،قابلیت لکه بری ، سرعت موتور ۱۲۰۰ دور در دقیقه، نمایشگر ال ای دی ، برچسب انرژی A+++ ، برنامه های شستشوی متعدد و … می باشد.

 شرکت بامو با پرورش تکنسین های حرفه ای در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی می تواند موجبات آسودگی خیال شما در زمان بروز مشکل برای دستگاهتان را فراهم کند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی زیرووات به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی آبسال در شاهين شهر :

شرکت آبسال در ابتدا با نام شرکت لعاب ایران فعالیت خود را در تولید بشقاب، کاسه ،ظروف و …آغاز نمود.

 سپس با تولید اجاق گاز پا در عرصه ی تولیدات لوازم خانگی نهاد.شرکت آبسال با تولید محصولات با کیفیت جوایز و تقدیر نامه های زیادی را به دست آورده است .

شرکت بامو خدمات ارائه شده توسط تکنسین های خود را به مدت ۶۰ روز گارانتی کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای تعمیرات انجام شده ایجاد شود، تکنسین موظف است تعمیرات را دوباره و به صورت رایگان انجام دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی آبسال به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در شاهين شهر :

ماشین لباسشویی ال جی ، از پر طرفدار ترین ماشین های لباسشویی موجود در بازار لوازم خانگی میباشد.شرکت ال‌ جی با بهره مندی از تکنولوژی روز، دکمه ها و برنامه های شستشوی متعددی را برای بالا بردن کیفیت و کارایی محصول خود به کار برده است .

برنامه های مخصوص شستشوی  لباس های ظریف و حساس، لباسهای پشمی و …،موجب می‌شود لباسها در شرایط خاص خود شسته شوند و کیفیت آنها با شستشوی زیاد پایین نیاید.

شرکت بامو با پرورش تکنسین‌های حرفه ای در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی ، تلاش دارد عمر مفید لوازم خانگی شما را افزایش داده و  موجبات آرامش خاطر شما را فراهم نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ماشین لباسشویی ال جی به لینک زیر مراجعه نمایید:

به بزرگترین شبکه ال جی  الکترونیکس ایران جان خوش آمدید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شاهين شهر :

شرکت سامسونگ در سال ۱۹۳۸ در شهر سئول کشور کره تاسیس شد . این شرکت در زمینه‌ های متعددی فعالیت داشته و با هدف قرار دادن کیفیت و طراحی فوق العاده توانسته جایگاه بالایی را در بازار جهانی به خود اختصاص دهد.ماشین های لباسشویی سامسونگ با طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده از پرفروش ترین محصولات بازار لوازم خانگی می باشد.

شرکت بامو پس از پذیرش شما در سامانه ی ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ با نزدیک ترین تکنسین به منزل شما هماهنگ کرده ،و در اسرع وقت تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ شما آغاز می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به لینک زیر مراجعه نمایید:

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در شاهين شهر :

شرکت دوو برای سهولت تعمیرات ماشینهای لباسشویی تولیدی خود، کدهای خطایی را برای آن تعریف کرده است که روی نمایشگر نشان داده می شود.کدهای خطای ماشین لباسشویی دوو شامل LE , IE ,OE ,UE ,E1,E2 ,E4 E5 ,E6 و … می باشد.

 شرکت بامو با ارائه ی قطعات اورجینال کیفیت تعمیرات خود را چندین برابر کرده و احتمال بروز مشکلات بعد از تعمیرات را بسیار پایین آورده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های ماشین لباسشویی دوو  به لینک زیر مراجعه کنید:

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در شاهين شهر :

برند اسنوا از محبوب ترین برندهای لوازم خانگی ایرانی میباشد .این شرکت که در ساخت ماشین‌های لباسشویی خود از موتور اینورتر استفاده می کند ،در واقع قطعات لازم برای ساخت محصولاتش را از کشور چین وارد می نماید.

ماشین های لباسشویی این برند در حال حاضر با محصولات برند هایی مانند ایندزیت و بلومبرگ در حال رقابت می باشد .

شرکت بامو با ضمانت تعمیرات انجام شده توسط تکنسین‌های خود، شما را از صحیح بودن انتخابتان مطمئن می‌کند.

جهت پذیرش در شرکت بامو با سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی اسنوا به لینک زیر مراجعه کنید :

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در شاهين شهر :

 شرکت بکو با هدف قرار دادن کیفیت و کارایی بالای محصولات خود ،جایگاه خوبی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است.این شرکت در ساخت ماشین های لباسشویی خود برای طولانی شدن عمر مفید دستگاه ،ارور هایی را تعریف کرده است.این ارورها هرگونه مشکلی در ماشین لباسشویی را به شما گوشزد می کنند.

شرکت بامو قطعات اورجینال خود را به مدت ۲۰ روز پس از نصب تضمین کرده و در صورتی که در این مدت مشکلی برای قطعه به وجود  آید به صورت رایگان آن را تعویض می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های ماشین لباسشویی بکو به لینک زیر مراجعه کنید :

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی برند بوش دارای فناوری l-Dos بوده که باعث صرفه جویی در مصرف شوینده و نرم کننده می شود.از دیگر فناوری های ماشین لباسشویی بوش Vario perfect می باشد، که هم موجب صرفه‌جویی بالا هم تمیز کنندگی بی‌نظیر می شود .

وجود این فنآوری های به روز در ماشین های لباسشویی بوش ثابت میکند ،لایق جایگاه بالای خود در بازار لوازم خانگی می باشد.

شرکت بامو پس از پایان تعمیرات ،لینک فاکتور آنلاین را برای شما پیامک میکند.اینگونه شما از استاندارد بودن هزینه‌های پرداختی خود مطمئن شده و از خطاهای انسانی جلوگیری می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی بوش به لینک زیر مراجعه کنید :

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در شاهين شهر :

برند آلمانی زیمنس با تولید لوازم خانگی و لوازم ساختمانی با کیفیت از مطرح‌ترین  برندها در جهان می باشد.ماشین های لباسشویی این برند معمولاً در کشور آلمان و لهستان تولید و به بازار عرضه می گردد.البته تمامی قطعات توسط شرکت مرکزی زیمنس در آلمان تولید می شود.

 شرکت بامو چند روز پس از پایان تعمیرات با شما تماس گرفته و در رابطه با کیفیت تعمیرات و رفتار تکنسین های خود نظرسنجی می نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی زیمنس به لینک زیر مراجعه کنید:

تعمیر لباسشویی آاگ در شاهين شهر :

برند آاگ با تمرکز بر کیفیت محصولات تولیدی خود ،جایگاه بالایی را در بازار لوازم خانگی به خود اختصاص داده است. از مطرح ترین محصولات این برند ماشین های لباسشویی میباشد، ماشین های لباسشویی آاگ دارای امکاناتی مانند برنامه های شستشوی متعدد، مصرف انرژی پایین، نمایشگر خودکار و …می باشد .

شرکت بامو با ارائه ی تعمیرات با کیفیت ، قطعات اورجینال،واحد فروش قطعات ، واحد مشاوره رایگان و….توانسته تمامی نیازهای مرتبط با لوازم خانگی شما را برطرف کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی آاگ به لینک زیر مراجعه نمایید:

تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول در شاهين شهر :

شرکت ویرپول با تولید هوشمند ترین و با کیفیت ترین ماشین های لباسشویی جایگاه خود را در بازار لوازم خانگی بالا برده است.ماشین های لباسشویی این برند دارای سیستم حس ششم بوده که جنس لباس و میزان کثیفی آن را تشخیص داده و هماهنگ با آن برنامه شستشو مناسب را انتخاب و اجرا می‌کند .

شرکت بامو بعلاوه تعمیرات ماشین های لباسشویی دارای خدماتی مانند مشاوره رایگان و فروش قطعه نیز می باشد .در صورتی که شما دانش کافی در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی دارید برای تهیه ی قطعات اوریجینال می توانید با واحد قطعات شرکت تماس بگیرید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی ویرپول به لینک زیر مراجعه کنید :

تعمیر ماشین لباسشویی بهی در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی بهی هم مانند سایر لوازم خانگی هوشمند ، ممکن است دچار ایراداتی شود .

البته این دستگاه برای اطلاع کاربران از وجود مشکل و اقدام برای تعمیرات کدهایی مانند : E1 -E2 – E3 – E4 – E5 – E6- E7 – E8 – E9  را ، روی نمایشگر خود نشان می دهد.

برای رفع این ارور ها می توانید با شرکت بامو تماس بگیرید و با اطمینان خاطر ماشین های لباسشویی خود را به دست تکنسین های متخصص این شرکت بسپارید.

شرکت بامو با پرورش تعمیرکاران متخصص در انواع برند های لوازم خانگی نیازهای شما را در این زمینه برطرف می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارور های ماشین لباسشویی بهی به لینک زیر مراجعه کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی کروپ در شاهين شهر :

ماشین های لباسشویی کروپ دارای مزایای منحصربه فردی مانند برچسب انرژی A+++  و ۱۶ برنامه شستشوی اصلی ،۶برنامه شستشوی کمکی می باشد.قابل ذکر است که برندهای کروپ با لایسنس آلمان از زیرمجموعه‌های پاکشوما می باشند.

شرکت بامو علاوه بر انجام تعمیرات دارای واحد فروش قطعات و واحد مشاوره رایگان نیز می باشد.

در صورت نیاز می توانید از طریق سامانه ۰۳۱۹۱۰۰۲۰۰۳ از خدمات این شرکت استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی کروپ به لینک زیر مراجعه نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در شاهين شهر :

 شرکت حایر از ابتدا با نام سپید گاز و با تولید اجاق گاز ، آمد و در عرصه ی تولید لوازم خانگی فعالیت کرد و سپس با همکاری ، شرکت حایر چین ، ماشین لباسشویی دوقلو و اتوماتیک را هم به سبد محصولات خود اضافه کرد.

شرکت بامو با آموزش و پرورش متخصصین کاربلد در زمینه ی تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی، توانسته مشکلات دستگاه های  شما را با تخصصی و با کیفیت ترین حالت برطرف نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی حایر به لینک زیر مراجعه کنید .

 

خدمات انواع لباسشویی - بامو

تکنسین‌ها عصرها، آخر هفته‌ها و تعطیلات - در سراسر شاهين شهر

شنیه تا جمعه 7 صبح تا 10 شب

دفتر مرکزی: تهران

درباره ما
با ما تماس بگیرید
مناطق خدماتی
وبلاگ
آلبوم عکس

کارشناسان مورد اعتماد بامو

ما به رضایت شما متعهد هستیم

طراحی وب سایت:

سبحان خورشیدی

سئو وب سایت:

 دانش اسدی کلمتی

صفحه اصلی سایت:o3am

تعمیر لباسشویی بامو © Copyright 2002-2024